Jistič 1P+N 50A K (FAZ-K50/1N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278717)
Kód produktu: 1111740
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 278717
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,245 kg
ks
Parametry Jistič 1P+N 50A K (FAZ-K50/1N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278717)
typová řada xEffect
počet pólů 1P+N
jmenovitý proud In 50 A
vypínací charakteristika K
zkratová odolnost Icn 15kA 240/415V
šířka v modulech (1M=18mm) 1M x 2
krytí IP.. IP20
Jistič 1P   1,0A B (FAZ-B1/1-NA) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (132414)
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
ks
Jistič 1P   1,0A B (FAZ-B1/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278520)
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
Jistič 1P   1,0A B (LTN-1B-1) Ue AC 230/400V/DC 72V, 10kA (46633)
Jistič 1P   1,0A B (LTS-1B-1) Ue AC 230/400V/DC60V, 10kA (OEZ 41952)
Jistič 1P   1,0A B PL7-B1/1 10kA Eaton (165052)
Jistič 1P   1,0A C (Ex9B40J 1P C1)  6kA, úzká řada š 13,5mm (NOARK 110763)
Jistič 1P   1,0A C (Ex9BH 1P C1)  10kA (NOARK 100360)
Jistič 1P   1,0A C (Ex9BN 1P C1)   6kA (NOARK 100090)
Jistič 1P   1,0A C (FAZ-C1/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278546)
Jistič 1P   1,0A C (LTS-1C-1) Ue AC 230/400V/DC60V, 10kA (OEZ 41968)
Jistič 1P   1,0A D (Ex9BH 1P D1)  10kA (NOARK 100450)
Jistič 1P   1,0A D (Ex9BN 1P D1)   6kA (NOARK 100180)