Jistič 1P+N 25A D (FAZ-D25/1N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278699)
Kód produktu: 1111526
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 278699
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,214 kg
ks
Parametry Jistič 1P+N 25A D (FAZ-D25/1N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278699)
typová řada xEffect
počet pólů 1P+N
jmenovitý proud In 25 A
vypínací charakteristika D
zkratová odolnost Icn 15kA 240/415V
šířka v modulech (1M=18mm) 1M x 2
krytí IP.. IP20
Jistič 4P  50A D (Ex9BN 4P D50)  6kA (NOARK 100268)