Jistič 1P+N 12A C (FAZ-C12/1N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278671)
Kód produktu: 1111160
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 278671
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,198 kg
ks
Parametry Jistič 1P+N 12A C (FAZ-C12/1N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278671)
typová řada xEffect
počet pólů 1P+N
jmenovitý proud In 12 A
vypínací charakteristika C
zkratová odolnost Icn 15kA 240/415V
šířka v modulech (1M=18mm) 1M x 2
krytí IP.. IP20
Jistič 1P   0,16A C (FAZ-C0,16/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278542)
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
ks
Jistič 1P   0,25A C FAZ (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278543)
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
Jistič 1P   0,5A C (FAZ-C0,5/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278544)
Jistič 1P   0,5A C (LTS-0,5C-1) Ue AC 230/400V/DC60V, 10kA (OEZ 41967)
Jistič 1P   0,5A D (FAZ-D0,5/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278568)
Jistič 1P   0,5A D (LTS-0,5D-1) Ue AC 230/400V/DC60V, 10kA (OEZ 41984)
Jistič 1P   0,5A K (FAZ-K0,5/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278589)
Jistič 1P   0,5A Z (FAZ-Z0,5/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278617)
Jistič 1P   0,75A C (FAZ-C0,75/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278545)
Jistič 1P   1,0A B (Ex9B40J 1P B1)  6kA, úzká řada š 13,5mm (NOARK 110719)
Jistič 1P   1,0A B (Ex9BH 1P B1)  10kA (NOARK 100270)
Jistič 1P   1,0A B (Ex9BN 1P B1) 6kA (NOARK 100000)