Jistič 1P 10A C (FAZ-C10/1-NA-DC) 277VAC / 48VDC, thermal magnetic, 10kA SCCR Eaton (113759)
Kód produktu: 1100731
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 113759
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,121 kg
ks
Parametry Jistič 1P 10A C (FAZ-C10/1-NA-DC) 277VAC / 48VDC, thermal magnetic, 10kA SCCR Eaton (113759)
typová řada xEffect
počet pólů 1P
jmenovitý proud In 10 A
vypínací charakteristika C
zkratová odolnost Icn 10kA 240/415V
šířka v modulech (1M=18mm) 1M x 1
krytí IP.. IP20
Jistič 1P  10A C (Ex9BH 1P C10) 10kA (NOARK 100366)