§Chránič komb. 1P+N 20A B 30mA, typ AC-G, PFL7-20/1N/B/003-G, 10kA, Eaton (263542)
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 556442
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 263542
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Detailní popis §Chránič komb. 1P+N 20A B 30mA, typ AC-G, PFL7-20/1N/B/003-G, 10kA, Eaton (263542)
Technické vlastnosti typ G:
• typ AC - citlivost na střídavý reziduální proud
• G se zpožděním vybavení- odolnost proti rázovému proudu
• Bez zpoždění vybavení - odolnost proti rázovému proudu 250A
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA)
• Vypínací schopnost jističe 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních/vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou za 6 měsíců
• Průřez připojovaných vodičů 1–25 mm2
Parametry §Chránič komb. 1P+N 20A B 30mA, typ AC-G, PFL7-20/1N/B/003-G, 10kA, Eaton (263542)
typová řada X-pole
počet pólů 1P+N
jmenovitý proud In 20 A
vypínací charakteristika B
jm. reziduální proud 30 mA