Chránič komb. 1P+N 20A B 30mA OLI-20B-1N-030A (10kA) typ A Minia
Kód produktu: 327765
Výrobce: OEZ s.r.o.
Kód výrobce: OEZ 38295
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,300 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis Chránič komb. 1P+N 20A B 30mA OLI-20B-1N-030A (10kA) typ A Minia
Technické vlastnosti typ A:
• typ A - citlivost na střídavý i pulzující stejnosměrný reziduální proud
Obecné vlastnosti:
• Přístroj je kombinací proudového chrániče a jističe.
• Vypínací schopnost 10 kA.
• Pro domovní, komerční a průmyslové elektrické rozvody do 40 A, AC 230 V
Pro ochranu:
– před nebezpečným dotykem živých částí (I?n ? 30 mA)
– před nebezpečným dotykem neživých částí
– před vznikem požáru
– před přetížením
– před zkratem.
• Vypínací charakteristiky B, C podle ČSN EN 61009-1.
Je možné připojit:
– vodiče o různém průřezu
– až 4 vodiče do svorky
– vodiče s průřezem do 35 mm2.
• Možnost uzamknutí a zaplombování v zapnuté nebo vypnuté poloze.
Parametry Chránič komb. 1P+N 20A B 30mA OLI-20B-1N-030A (10kA) typ A Minia
typová řada Minia
počet pólů 1P+N
jmenovitý proud In 20 A
vypínací charakteristika B
jm. reziduální proud 30 mA