Chránič komb. 1P+N 16A C 30mA OLE-16C-1N-030AC (6kA) typ AC Minia
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 328230
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: OEZ s.r.o.
Kód výrobce: OEZ 38322
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Detailní popis Chránič komb. 1P+N 16A C 30mA OLE-16C-1N-030AC (6kA) typ AC Minia
Technické vlastnosti typ AC:
• typ AC - citlivost na střídavý reziduální proud
Obecné vlastnosti:
• Přístroj je kombinací proudového chrániče a jističe.
• Vypínací schopnost 6 kA.
• Pro domovní, bytové a podobné elektrické rozvody do 16 A, AC 230 V.
Pro ochranu:
– před nebezpečným dotykem živých částí (I?n ? 30 mA)
– před nebezpečným dotykem neživých částí
– před vznikem požáru
– před přetížením
– před zkratem.
• Vypínací charakteristiky B, C podle ČSN EN 61009-1.
Je možné připojit:
– vodiče o různém průřezu
– až 4 vodiče do svorky
– vodiče s průřezem do 35 mm2.
• Možnost uzamknutí a zaplombování v zapnuté nebo vypnuté poloze.
Parametry Chránič komb. 1P+N 16A C 30mA OLE-16C-1N-030AC (6kA) typ AC Minia
typová řada Minia
počet pólů 1P+N
jmenovitý proud In 16 A
vypínací charakteristika C
jm. reziduální proud 30 mA