Chránič 3P+N 80A 300mA, typ A, (PF7-80/4/03-A) 10kA, pro AC rezid. proudy a pulsující DC rezid.proudy (263618) Eaton
Kód produktu: 1118926
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 263618
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,320 kg
ks
Detailní popis Chránič 3P+N 80A 300mA, typ A, (PF7-80/4/03-A) 10kA, pro AC rezid. proudy a pulsující DC rezid.proudy (263618) Eaton
Technické vlastnosti typ A:
• typ A - citlivost na střídavý a pulzující stejnosměrný reziduální proud
• bez zpoždění vybavení - odolnost proti rázovému proudu 250A
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry Chránič 3P+N 80A 300mA, typ A, (PF7-80/4/03-A) 10kA, pro AC rezid. proudy a pulsující DC rezid.proudy (263618) Eaton
typová řada X-pole
počet pólů 3P+N
zkratový výdržný proud Icw 80 A
jm. reziduální proud 300 mA
typ ochrany A
zkratová odolnost Icn 10kA 240/415V
šířka v modulech 4 M
krytí IP.. IP20
Chránič 3P+N  80A 300mA, typ G/A  Eaton FRCdM-80/4/03-G/A, Ir=3kA (168635)
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
Doprava zdarma
ks
Chránič 3P+N  80A 300mA, typ S AC  (A9Z15480) iID Acti9 10kA
Dostupnostvýroba ukončena
na dotaz
Cena bez DPH
UKONČENÁ VÝROBA
Produkt je vyprodán
Chránič 3P+N  80A 300mA, typ S/A  Eaton FRCdM-80/4/03-S/A, Ir=5kA (168639)