Chránič 3P+N 63A 300mA, typ A, (PF7-63/4/03-A) 10kA, pro AC rezid. proudy a pulsující DC rezid.proudy (263616) Eaton
Kód produktu: 1118911
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 263616
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,320 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis Chránič 3P+N 63A 300mA, typ A, (PF7-63/4/03-A) 10kA, pro AC rezid. proudy a pulsující DC rezid.proudy (263616) Eaton
Technické vlastnosti typ A:
• typ A - citlivost na střídavý a pulzující stejnosměrný reziduální proud
• bez zpoždění vybavení - odolnost proti rázovému proudu 250A
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
• 4-pólový chránič může být použit i jako 2-pólový nebo 3-pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou za 6 měsíců
• U přístrojů je nutno zajistit ochranu proti přetížení kontaktů
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry Chránič 3P+N 63A 300mA, typ A, (PF7-63/4/03-A) 10kA, pro AC rezid. proudy a pulsující DC rezid.proudy (263616) Eaton
typová řada X-pole
počet pólů 3P+N
zkratový výdržný proud Icw 63 A
jm. reziduální proud 300 mA
typ ochrany A
zkratová odolnost Icn 10kA 240/415V
šířka v modulech 4 M
krytí IP.. IP20
Chránič 3P+N  63A 300mA, typ S/B Eaton FRCdM-63/4/03-S/B, Ir=5kA (167902)
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
Doprava zdarma
ks
Chránič 3P+N  63A 300mA, typ S/B+ Eaton FRCdM-63/4/03-S/B+, Ir=5kA (167890)
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
Doprava zdarma
Chránič 3P+N  63A 300mA, typ S/Bfq Eaton FRCdM-63/4/03-S/Bfq, Ir=5kA (167910)