Chránič 3P+N 63A 300mA, typ A, (LFN-63-4-300A) 10kA, Nová Minia
Nová řada modulárních přístrojů Minia - v prodeji od 13.4.2015
Kód produktu: 932309
Výrobce: OEZ s.r.o.
Kód výrobce: OEZ 42460
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,338 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis Chránič 3P+N 63A 300mA, typ A, (LFN-63-4-300A) 10kA, Nová Minia
Technické vlastnosti typ A:
• typ A - citlivost na střídavý i pulzující stejnosměrný reziduální proud
• Standardní typ pro běžné použití v domovních a bytových instalacích do 80A, AC 230V/400V
• Odolnost proti rázovému proudu 1kA (8/20 µs).
Pro ochranu:
– před nebezpečným dotykem živých částí (I?n ? 30 mA)
– před nebezpečným dotykem neživých částí
– před vznikem požáru nebo zkratu při snížené izolační schopnosti elektrických zařízení.
• Pracovní teplota okolí pro všechny provedení je již od -25 °C do +45 °C.
Parametry Chránič 3P+N 63A 300mA, typ A, (LFN-63-4-300A) 10kA, Nová Minia
typová řada Nová Minia
počet pólů 3P+N
zkratový výdržný proud Icw 63 A
jm. reziduální proud 300 mA
typ ochrany A
zkratová odolnost Icn 10kA 240/415V
šířka v modulech 4 M
krytí IP.. IP20
§Chránič 3P+N 63A 300mA, typ U, (PF7-63/4/03-U) 10kA, pro obvody s frekvečními měniči (263641) Eaton
Dostupnostvýroba ukončena
na dotaz
Cena bez DPH
UKONČENÁ VÝROBA
Produkt je vyprodán
§Chránič 3P+N 63A 300mA, typ U, Eaton FRCdM-63/4/03-U, Ir=3kA (168641)
Dostupnostvýroba ukončena
na dotaz
Cena bez DPH
UKONČENÁ VÝROBA
Produkt je vyprodán
Chránič 3P+N  63A 300mA, G/A  Eaton FRCdM-63/4/03-G/A, Ir=3kA (168651)
Dostupnostna objednávku
Doprava zdarma
ks
Chránič 3P+N  63A 300mA, G/B Eaton FRCdM-63/4/03-G/B, Ir=3kA (167898)
Dostupnostna objednávku
Doprava zdarma
Chránič 3P+N  63A 300mA, G/B+ Eaton FRCdM-63/4/003-G/B+, Ir=3kA (167886)
Chránič 3P+N  63A 300mA, G/Bfq Eaton FRCdM-63/4/03-G/Bfq, Ir=3kA (167906)