Chránič 3P+N 40A 30mA, typ AC, (PF6-40/4/003) 6kA, citlivost na AC proud (286508) Eaton
| Kód produktu: | 1118826 |
| Výrobce: |  |
| Kód výrobce: | EATON 286508 |
| Záruční doba: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | - |
| Balení malé/velké: | 1 ks / - |
| Minimální množství k odběru: | 1 ks |
| Skladová dostupnost: | na objednávku i |
Detailní popis Chránič 3P+N 40A 30mA, typ AC, (PF6-40/4/003) 6kA, citlivost na AC proud (286508) Eaton
Technické vlastnosti typ AC:• typ AC - citlivost na střídavý reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení - odolnost proti rázovému proudu 250A
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry Chránič 3P+N 40A 30mA, typ AC, (PF6-40/4/003) 6kA, citlivost na AC proud (286508) Eaton
| typová řada | X-pole |
| počet pólů | 3P+N |
| zkratový výdržný proud Icw | 40 A |
| jm. reziduální proud | 30 mA |