Chránič 3P+N 40A 300mA, typ AC, (PF7-40/4/03) 10kA, citlivost na AC proud (263588) Eaton
Kód produktu: 1118888
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 263588
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis Chránič 3P+N 40A 300mA, typ AC, (PF7-40/4/03) 10kA, citlivost na AC proud (263588) Eaton
Technické vlastnosti typ AC:
• typ AC - citlivost na střídavý reziduální proud
• bez zpoždění vybavení - odolnost proti rázovému proudu 250A
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry Chránič 3P+N 40A 300mA, typ AC, (PF7-40/4/03) 10kA, citlivost na AC proud (263588) Eaton
typová řada X-pole
počet pólů 3P+N
zkratový výdržný proud Icw 40 A
jm. reziduální proud 300 mA
typ ochrany AC
zkratová odolnost Icn 10kA 240/415V
šířka v modulech 4 M
krytí IP.. IP20
Chránič 3P+N  40A 300mA, typ AC, (LFN-40-4-300AC) 10kA, Nová Minia
Dostupnostna objednávku
na dotaz
Cena bez DPH
Nová řada modulárních přístrojů Minia - v prodeji od 13.4.2015
ks
Chránič 3P+N  40A 300mA, typ AC, (PF6-40/4/03)  6kA, citlivost na AC proud (286510) Eaton
Dostupnostna objednávku
na dotaz
Cena bez DPH
Chránič 3P+N  40A 300mA, typ S/A  Eaton FRCdM-40/4/03-S/A, Ir=5kA (168637)
Doprava zdarma
Chránič 3P+N  40A 300mA, typ S/A, (PF7-40/4/03-S/A) 10kA, selektivní se zpožděním vybavení (263633) Eaton