§Chránič 3P+N 40A 100mA, typ U, (PF7-40/4/01-U) 10kA, pro obvody s frekvečními měniči (263638) Eaton
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 1118887
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 263638
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,320 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Detailní popis §Chránič 3P+N 40A 100mA, typ U, (PF7-40/4/01-U) 10kA, pro obvody s frekvečními měniči (263638) Eaton
Technické vlastnosti typ U:
• typ A - citlivost na střídavý i pulzující stejnosměrný reziduální proud
• S - selektivní se zpožděním vybavení - odolnost proti rázovému proudu 5kA
• U - určený pro obvody s frekvenčními měniči
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry §Chránič 3P+N 40A 100mA, typ U, (PF7-40/4/01-U) 10kA, pro obvody s frekvečními měniči (263638) Eaton
typová řada X-pole
počet pólů 3P+N
zkratový výdržný proud Icw 40 A
jm. reziduální proud 100 mA