Chránič 3P+N 25A 300mA, typ AC, (PF7-25/4/03) 10kA, citlivost na AC proud (165808) Eaton
Kód produktu: 1118865
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 165808
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,320 kg
ks
Detailní popis Chránič 3P+N 25A 300mA, typ AC, (PF7-25/4/03) 10kA, citlivost na AC proud (165808) Eaton
Technické vlastnosti typ AC:
• typ AC - citlivost na střídavý reziduální proud
• bez zpoždění vybavení - odolnost proti rázovému proudu 250A
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry Chránič 3P+N 25A 300mA, typ AC, (PF7-25/4/03) 10kA, citlivost na AC proud (165808) Eaton
typová řada X-pole
počet pólů 3P+N
zkratový výdržný proud Icw 25 A
jm. reziduální proud 300 mA
typ ochrany AC
zkratová odolnost Icn 10kA 240/415V
šířka v modulech 4 M
krytí IP.. IP20
Chránič 3P+N  25A 300mA, G/A  Eaton FRCdM-25/4/03-G/A, Ir=3kA (168647)
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
Doprava zdarma
ks
Chránič 3P+N  25A 300mA, G/B Eaton FRCdM-25/4/03-G/B, Ir=3kA (167896)
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
Doprava zdarma
Chránič 3P+N  25A 300mA, G/B Eaton FRCdM-25/4/03-G/B+, Ir=3kA (167884)
Chránič 3P+N  25A 300mA, G/Bfq Eaton FRCdM-25/4/03-G/Bfq, Ir=3kA (167904)
Chránič 3P+N  25A 300mA, G/Bfq Eaton FRCdM-25/4/03-S/Bfq, Ir=5kA (167908)