Chránič 3P+N 100A 500mA, OFI-100-4-500AC (10kA) typ AC Minia
UKONČENÁ VÝROBA
Chrániče řady MINIA OFI (10kA) - UKONČENÍ PRODEJE k 30.6.2015 - nahrazuje řada LFN (Nová Minia)
Kód produktu: 298364
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: OEZ s.r.o.
Kód výrobce: OEZ 36822
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Detailní popis Chránič 3P+N 100A 500mA, OFI-100-4-500AC (10kA) typ AC Minia
Technické vlastnosti typ AC:
• typ AC - citlivost na sinusové střídavé reziduální proudy
Obecné vlastnosti:
• Standardní typ pro běžné použití v domovních a bytových instalacích do 125 A, AC 230/400 V.
• Odolnost proti rázovému proudu 1 kA (8/20 µs).
• Proudové chrániče s podmíněným zkratovým proudem 10 kA.
Pro ochranu:
– před nebezpečným dotykem živých částí (I?n ? 30 mA)
– před nebezpečným dotykem neživých částí
– před vznikem požáru nebo zkratu při snížené izolační schopnosti elektrických zařízení.
• Možnost dodatečného upevnění pomocného spínače PS-OF125-1100 na pravý bok přístroje.
• Možnost propojení s jističi LTE, LTN propojovacími lištami nahoře i dole.
• Testování proudových chráničů se provádí jednou za půl roku.
Parametry Chránič 3P+N 100A 500mA, OFI-100-4-500AC (10kA) typ AC Minia
typová řada Minia
počet pólů 3P+N
zkratový výdržný proud Icw 100 A
jm. reziduální proud 500 mA
typ ochrany AC
zkratová odolnost Icn 10kA 240/415V
šířka v modulech 4 M
krytí IP.. IP20
  • 12 na stránku
    • 12 na stránku
Chránič 3P+N 100A 500mA, OFI-100-4-500A (10kA) typ A (AC i DC proud) Minia