Chránič 1P+N 80A 500mA, typ AC, (PF7-80/2/05) 10kA, citlivost na AC proud (165830) Eaton
Kód produktu: 1118919
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 165830
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,220 kg
ks
Detailní popis Chránič 1P+N 80A 500mA, typ AC, (PF7-80/2/05) 10kA, citlivost na AC proud (165830) Eaton
Technické vlastnosti typ AC:
• typ AC - citlivost na střídavý reziduální proud
• bez zpoždění vybavení - odolnost proti rázovému proudu 250A
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry Chránič 1P+N 80A 500mA, typ AC, (PF7-80/2/05) 10kA, citlivost na AC proud (165830) Eaton
typová řada X-pole
počet pólů 1P+N
zkratový výdržný proud Icw 80 A
jm. reziduální proud 500 mA
typ ochrany AC
zkratová odolnost Icn 10kA 240/415V
šířka v modulech 2 M
krytí IP.. IP20
Chránič 1P+N  40A    30mA Asi [23524] ID