Chránič 1P+N 40A 300mA, typ AC, (PF6-40/2/03) 6kA, citlivost na AC proud (286498) Eaton
Kód produktu: 1118825
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 286498
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,220 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis Chránič 1P+N 40A 300mA, typ AC, (PF6-40/2/03) 6kA, citlivost na AC proud (286498) Eaton
Technické vlastnosti typ AC:
• typ AC - citlivost na střídavý reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení - odolnost proti rázovému proudu 250A
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry Chránič 1P+N 40A 300mA, typ AC, (PF6-40/2/03) 6kA, citlivost na AC proud (286498) Eaton
typová řada X-pole
počet pólů 1P+N
zkratový výdržný proud Icw 40 A
jm. reziduální proud 300 mA