Chránič 1P+N 40A 300mA, typ AC, (LFN-40-2-300AC) 10kA, Nová Minia
UKONČENÁ VÝROBA
Nová řada modulárních přístrojů Minia - v prodeji od 13.4.2015
Kód produktu: 932275
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: OEZ s.r.o.
Kód výrobce: OEZ 42416
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Detailní popis Chránič 1P+N 40A 300mA, typ AC, (LFN-40-2-300AC) 10kA, Nová Minia
Technické vlastnosti typ AC:
• typ AC - citlivost na střídavý reziduální proud
• Reagují na sinusové střídavé reziduální proudy (typ AC)
• Standardní typ pro běžné použití v domovních a bytových instalacích do 40A, AC 230V
• Odolnost proti rázovému proudu 250 A (8/20 µs).
Pro ochranu:
– před nebezpečným dotykem živých částí (I?n ? 30 mA)
– před nebezpečným dotykem neživých částí
– před vznikem požáru nebo zkratu při snížené izolační schopnosti elektrických zařízení.
• Pracovní teplota okolí pro všechny provedení je již od -25 °C do +45 °C.
Parametry Chránič 1P+N 40A 300mA, typ AC, (LFN-40-2-300AC) 10kA, Nová Minia
typová řada Nová Minia
počet pólů 1P+N
zkratový výdržný proud Icw 40 A
jm. reziduální proud 300 mA