Chránič 1P+N 25A 500mA, typ AC, (PF7-25/2/05) 10kA, citlivost na AC proud (165806) Eaton
Kód produktu: 1118859
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 165806
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,220 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis Chránič 1P+N 25A 500mA, typ AC, (PF7-25/2/05) 10kA, citlivost na AC proud (165806) Eaton
Technické vlastnosti typ AC:
• typ AC - citlivost na střídavý reziduální proud
• bez zpoždění vybavení - odolnost proti rázovému proudu 250A
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
• 4-pólový chránič může být použit i jako 2-pólový nebo 3-pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou za 6 měsíců
• U přístrojů je nutno zajistit ochranu proti přetížení kontaktů
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry Chránič 1P+N 25A 500mA, typ AC, (PF7-25/2/05) 10kA, citlivost na AC proud (165806) Eaton
typová řada X-pole
počet pólů 1P+N
zkratový výdržný proud Icw 25 A
jm. reziduální proud 500 mA
typ ochrany AC
zkratová odolnost Icn 10kA 240/415V
šířka v modulech 2 M
krytí IP.. IP20
Chráničová spoušť 1P+N  25A 100mA AC (A9N21678) VIGI IDPN 1PPN 25A  100MA  AC
Dostupnostna objednávku
na dotaz
Cena bez DPH
ks
Z-FAM Vypínací modul pro chrániče PF6,PF7,FI, dRCM-4p (248293) Eaton
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
Z-HK  kontakt pomocný  1Z+1V, pro pr.chrániče PF6, PF7, PFR, PHF7-4p (248432) Eaton