Chránič 1P+N 25A 30mA, typ AC, (PF6-25/2/003) 6kA, citlivost na AC proud (286492) Eaton
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 1118820
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 286492
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Detailní popis Chránič 1P+N 25A 30mA, typ AC, (PF6-25/2/003) 6kA, citlivost na AC proud (286492) Eaton
Technické vlastnosti typ AC:
• typ AC - citlivost na střídavý reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení - odolnost proti rázovému proudu 250A
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 6 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto-zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Možnost použití propojovací lišty
• 4-pólový chránič může být použit i jako 2-pólový nebo 3-pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou za 6 měsíců
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry Chránič 1P+N 25A 30mA, typ AC, (PF6-25/2/003) 6kA, citlivost na AC proud (286492) Eaton
typová řada X-pole
počet pólů 1P+N
zkratový výdržný proud Icw 25 A
jm. reziduální proud 30 mA