3RV2111-0HA10 výkonový jistič, S00, ochrana motoru, třída 10, A spoušť 0,55-0,8A, N spoušť 10A
Kód produktu: 1227302
Výrobce: Siemens, s.r.o.
Kód výrobce: 3RV2111-0HA10
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,340 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry 3RV2111-0HA10 výkonový jistič, S00, ochrana motoru, třída 10, A spoušť 0,55-0,8A, N spoušť 10A
Proud.rozsah min. 0,55 A
Proud.rozsah max. 0,8 A