3RV2021-4DA25 výkonový jistič, S0, ochrana motoru, třída 10, A spoušť 20-25A, N spoušť 325A
Kód produktu: 996985
Výrobce: Siemens, s.r.o.
Kód výrobce: 3RV2021-4DA25
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,440 kg
ks
Parametry 3RV2021-4DA25 výkonový jistič, S0, ochrana motoru, třída 10, A spoušť 20-25A, N spoušť 325A
Proud.rozsah min. 18 A
Proud.rozsah max. 25 A