3RV2021-4AA10 výkonový jistič, S0, ochrana motoru, třída 10, A spoušť 11-16A, N spoušť 208A
Kód produktu: 849508
Výrobce: Siemens, s.r.o.
Kód výrobce: 3RV2021-4AA10
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,363 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry 3RV2021-4AA10 výkonový jistič, S0, ochrana motoru, třída 10, A spoušť 11-16A, N spoušť 208A
Proud.rozsah min. 10 A
Proud.rozsah max. 16 A