3RV2021-1JA10 výkonový jistič, S0, ochrana motoru, třída 10, A spoušť 7-10A, N spoušť 130A
Kód produktu: 996935
Výrobce: Siemens, s.r.o.
Kód výrobce: 3RV2021-1JA10
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,359 kg
ks
Parametry 3RV2021-1JA10 výkonový jistič, S0, ochrana motoru, třída 10, A spoušť 7-10A, N spoušť 130A
Proud.rozsah min. 7 A
Proud.rozsah max. 10 A