Rozvodnice 48M IP41 4ř Mistral41F, zapuštěná, vč. N/PE 32+32, plná dvířka dvojitá (1SLM004102A1108) švh 320x735x(79+28)mm
Kód produktu: 988699
Výrobce: ABB s.r.o.
Kód výrobce: Elsynn 1SLM004102A1108
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 4,082 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 1 ks
ks
Parametry Rozvodnice 48M IP41 4ř Mistral41F, zapuštěná, vč. N/PE 32+32, plná dvířka dvojitá (1SLM004102A1108) švh 320x735x(79+28)mm
typová řada Mistral41
typová řada Mistral41
materiál celoplastová
počet modulů 48 M
způsob montáže zapuštěná
modulů v řadě 12 M
počet modulů 48 M
materiál celoplastová
modulů v řadě 12 M
provedení dveří plné plastové
provedení dveří plné plastové
krytí IP.. IP41
šířka 320 mm
šířka 320 mm
výška 735 mm
výška 735 mm
hloubka 108 mm
hloubka 108 mm
barva RAL9016 bílá
šířka vany 310 mm
krytí IP.. IP41
výška vany 715 mm
hloubka vany 79 mm
šířka dveří 320 ,,
výška dveří 735 mm
hloubka dveří 28 mm