ATV930U15N4 Frekvenční měnič 1,5 kW, In = 4 A, 3 x 380 až 480 V, IP 21, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný
Doprava zdarma
Kód produktu: 992185
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: ATV930U15N4
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 5,894 kg
ks
Parametry ATV930U15N4 Frekvenční měnič 1,5 kW, In = 4 A, 3 x 380 až 480 V, IP 21, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný
provedení Compact / kompaktní
napájení 3 - fázové
napájecí napětí 380-480 V
výkon motoru 1,5 kW
výstupní proud 4 A
EMC filtr integrovaný
Odkazy ATV930U15N4 Frekvenční měnič 1,5 kW, In = 4 A, 3 x 380 až 480 V, IP 21, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný