ATV930D30N4 Frekvenční měnič 30 kW, In = 61,5 A, 3 x 380 až 480 V, IP 21, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný
Doprava zdarma
Kód produktu: 991174
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: ATV930D30N4
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 28,700 kg
ks
Parametry ATV930D30N4 Frekvenční měnič 30 kW, In = 61,5 A, 3 x 380 až 480 V, IP 21, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný
provedení Book / kniha / úzké
napájení 3 - fázové
napájecí napětí 380-480 V
výkon motoru 30 kW
výstupní proud 61,5 A
EMC filtr integrovaný
Odkazy ATV930D30N4 Frekvenční měnič 30 kW, In = 61,5 A, 3 x 380 až 480 V, IP 21, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný