ATV71PU75N4Z Frekvenční měnič 7,5 kW, In = 17,6 A, 3 x 380 až 480 V, IP21, bez terminálu a chladiče
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 566545
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: ATV71PU75N4Z
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 11,000 kg
Balení malé/velké: - / -
Produkt je vyprodán
Parametry ATV71PU75N4Z Frekvenční měnič 7,5 kW, In = 17,6 A, 3 x 380 až 480 V, IP21, bez terminálu a chladiče
napájecí napětí 380-480 V
výkon motoru 7,5 kW
výstupní proud 17,6 A