ATV71PU15N4Z Frekvenční měnič 1,5 kW, In = 4,1 A, 3 x 380 až 480 V, IP21, bez terminálu a chladiče
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 566540
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: ATV71PU15N4Z
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 5,700 kg
Balení malé/velké: - / -
Produkt je vyprodán
Parametry ATV71PU15N4Z Frekvenční měnič 1,5 kW, In = 4,1 A, 3 x 380 až 480 V, IP21, bez terminálu a chladiče
napájecí napětí 380-480 V
výkon motoru 1,5 kW
výstupní proud 4,1 A