ATV71LD33N4Z Frekvenční měnič ATV71 Lift, 15 kW, In = 33 A, 3 x 380 až 480 V, EMC filtr, chladič
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 1163203
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: ATV71LD33N4Z
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 17,391 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Parametry ATV71LD33N4Z Frekvenční měnič ATV71 Lift, 15 kW, In = 33 A, 3 x 380 až 480 V, EMC filtr, chladič
provedení Compact / kompaktní
napájení 3 - fázové
napájecí napětí 380-480 V
výkon motoru 15 kW
výstupní proud 33 A