ATV650D15N4E Frekvenční měnič 15 kW, In = 31,7 A, 3 x 380 až 480 V, IP 55, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou, s odpínačem Vario, nástěnný
Doprava zdarma
Kód produktu: 972518
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: ATV650D15N4E
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 21,500 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry ATV650D15N4E Frekvenční měnič 15 kW, In = 31,7 A, 3 x 380 až 480 V, IP 55, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou, s odpínačem Vario, nástěnný
napájení 3 - fázové
napájecí napětí [ V ] 380-480
výkon motoru 15 kW
jmenovitý proud 31,7 A
Integrovaný EMC filtr Ano
krytí IP.. IP55
Odkazy ATV650D15N4E Frekvenční měnič 15 kW, In = 31,7 A, 3 x 380 až 480 V, IP 55, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou, s odpínačem Vario, nástěnný