ATV312HD11N4 Frekvenční měnič 11 kW, In=27,7 A, 3 x 380 až 500 V
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 338731
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: ATV312HD11N4
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 11,755 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Parametry ATV312HD11N4 Frekvenční měnič 11 kW, In=27,7 A, 3 x 380 až 500 V
provedení Compact / kompaktní
napájení 3 - fázové
napájecí napětí 380-500 V
výkon motoru 11 kW
výstupní proud 27,7 A