ATV12P055M2 Frekvenční měnič 550W, 3,5 A, napájení 1 x 230 V, IP20, s filtrem B, zákl. deska
Doprava zdarma
Kód produktu: 338717
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: ATV12P055M2
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 0,967 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis ATV12P055M2 Frekvenční měnič 550W, 3,5 A, napájení 1 x 230 V, IP20, s filtrem B, zákl. deska
Frekvenční měniče ATV12 pro 3fázové asynchronní motory
• 0,18 až 0,75 kW, 120 V, 1fázové napájecí napětí
• 0,18 až 2,2 kW, 240 V, 1fázové napájecí napětí
• 0,18 až 4 kW, 240 V, 3fázové napájecí napětí
Katalogy ke stažení na : http://www.vogel-electric.cz/frekvencni-menice.html
Úspora času
? Přednastavené funkce pro nejběžnější standardní 3fázové motory.
? Připojení přes Bluetooth k PC nebo mobilnímu telefonu.
? Intuitivní strukturované menu.
? Základní zapojení měniče do obvodu je vyznačeno přímo na výrobku (vnitřní strana dvířek).
Úspora energie
? Zlepšená kvalita řízení motoru.
? Optimalizovaný algoritmus řízení pro ventilátory a odstředivá čerpadla.
Malý
Jeden z nejmenších měničů na trhu se zabudovaným EMC filtrem C1 a protokolem Modbus.
Odolný
Multi Loader
Parametry ATV12P055M2 Frekvenční měnič 550W, 3,5 A, napájení 1 x 230 V, IP20, s filtrem B, zákl. deska
provedení Compact / kompaktní
napájení 1 - fázové
napájecí napětí 200-240 V
výkon motoru 0,55 kW
výstupní proud 3,5 A
EMC filtr integrovaný
Odkazy ATV12P055M2 Frekvenční měnič 550W, 3,5 A, napájení 1 x 230 V, IP20, s filtrem B, zákl. deska