AE1012.600 Rozváděčová skříň, nerez ocel 1.4301 (AISI 304), švh 600x760x210mm, s mont.deskou
Kód produktu: 240935
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: Rittal s.r.o.
Kód výrobce: RITTAL 1012600
Záruční doba: 12 měsíců
Hmotnost: 30,000 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry AE1012.600 Rozváděčová skříň, nerez ocel 1.4301 (AISI 304), švh 600x760x210mm, s mont.deskou
šířka 600 mm
výška 760 mm
hloubka 210 mm
druh nerez oceli AISI 304 (1.4301)
  • 12 na stránku
    • 12 na stránku
AX1012.000 Kompaktní skříň AX, ŠxVxH: 600x760x210 mm, nerez 1.4301, s MD, jednodvéřová, 2 otočné uzávěry
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
Doprava zdarma
ks
Odkazy AE1012.600 Rozváděčová skříň, nerez ocel 1.4301 (AISI 304), švh 600x760x210mm, s mont.deskou