AD16-22SS 24V signálka LED, dvoustavová, zelená/červená, montáž do otvoru pr. 22,5mm
Kód produktu: 2463073
Výrobce: Neznámý výrobce
Kód výrobce: HADEX K458N
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 19 ks
ks
Detailní popis AD16-22SS 24V signálka LED, dvoustavová, zelená/červená, montáž do otvoru pr. 22,5mm
- dvoustavová signálka, barvy zelená, červená
- napájecí napěí 24V AC/DC
- pro montáž do otvoru 22,5mm
- celková výška 65mm
- montážní hloubka 49mm
- včetně upevňovací matice
A22-01A spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 1NC kontakt, přepínací,
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
ks
A22-01S spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 1NC kontakt, materiál kontaktů AgNi, pozlacené
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
A22-02 spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 2NC kontakty
A22-02A spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 2NC kontakty, přepínací,
A22-02M spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 2NC kontakty, tlačítkové
A22-02S spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 2NC kontakty, materiál kontaktů AgNi, pozlacené,
A22-10A spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 1NO kontakt, přepínací
A22-10M spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 1NO kontakt, tlačítkové
A22-10S spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 1NO kontakt, materiál kontaktů AgNi, pozlacené,
A22-11 spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 1NO+1NC kontakt
A22-11A spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 1NO+1NC kontakt, přepínací,
A22-11M spínače průměr 22mm: modul kontaktů, 1NO+1NC kontakt, tlačítkové