AD16-22SS 230VAC signálka LED, dvoustavová, zelená/červená, montáž do otvoru pr. 22,5mm
Kód produktu: 753057
Výrobce: Neznámý výrobce
Kód výrobce: HADEX K458O
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 18 ks
ks
Detailní popis AD16-22SS 230VAC signálka LED, dvoustavová, zelená/červená, montáž do otvoru pr. 22,5mm
- dvoustavová signálka, barvy zelená, červená
- napájecí napěí 230V AC/DC
- pro montáž do otvoru 22,5mm
- celková výška 65mm
- montážní hloubka 49mm
- včetně upevňovací matice
A22-SR spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva červená
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
ks
A22-SW spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva bílá,
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
A22-SY spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva žlutá,
A22-T1 spínače průměr 22mm: LED 110VAC, s transformátorem
A22-T2 spínače průměr 22mm: LED 240VAC, s transformátorem