A22NZ-L-WD Voliče-spínače pro montáž do panelu, d=22mm, samostatné příslušenství, LED žárovka pro A22N/M22Nbílé barvy, napět
Kód produktu: 2430763
Výrobce: OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.
Kód výrobce: OMRON A22NZ-L-WD
ks
A22-SR spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva červená
ks
A22-SW spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva bílá,
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
A22-SY spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva žlutá,
A22-T1 spínače průměr 22mm: LED 110VAC, s transformátorem
A22-T2 spínače průměr 22mm: LED 240VAC, s transformátorem