A22NW-3ML-TGA-G201-GE Voliče-spínače pro montáž do panelu, d=22mm, prosvětlený přepínač, 3 pozice, kovový leštěný kroužek, t
Kód produktu: 2430374
Výrobce: OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.
Kód výrobce: OMRON A22NW-3ML-TGA-G201-GE
ks
A22-SR spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva červená
ks
A22-SW spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva bílá,
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
A22-SY spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva žlutá,
A22-T1 spínače průměr 22mm: LED 110VAC, s transformátorem
A22-T2 spínače průměr 22mm: LED 240VAC, s transformátorem