A22NL-MNA-TAA-G102-AE Voliče-spínače pro montáž do panelu, d=22mm, prosvětlené provedení, kovový leštěný kroužek, typ D, plo
Kód produktu: 2428075
Výrobce: OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.
Kód výrobce: OMRON A22NL-MNA-TAA-G102-AE
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,060 kg
ks
A22-SR spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva červená
ks
A22-SW spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva bílá,
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
A22-SY spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva žlutá,
A22-T1 spínače průměr 22mm: LED 110VAC, s transformátorem
A22-T2 spínače průměr 22mm: LED 240VAC, s transformátorem