A22NL-BGM-TGA-G002-GC Voliče-spínače pro montáž do panelu, d=22mm, prosvětlené provedení, plastový kroužek, celková ochrana
Kód produktu: 2427454
Výrobce: OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.
Kód výrobce: OMRON A22NL-BGM-TGA-G002-GC
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,031 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Na dotaz i
ks
A22-SR spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva červená
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
ks
A22-SW spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva bílá,
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
A22-SY spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva žlutá,
A22-T1 spínače průměr 22mm: LED 110VAC, s transformátorem
A22-T2 spínače průměr 22mm: LED 240VAC, s transformátorem