A22NK-3BB-01DA-G101 Voliče-spínače pro montáž do panelu, d=22mm, otočný volič s klíčkem, 3 pozice, plastový kroužek, automat
Kód produktu: 2426989
Výrobce: OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.
Kód výrobce: OMRON A22NK-3BB-01DA-G101
ks
A22-SR spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva červená
ks
A22-SW spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva bílá,
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
A22-SY spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva žlutá,
A22-T1 spínače průměr 22mm: LED 110VAC, s transformátorem
A22-T2 spínače průměr 22mm: LED 240VAC, s transformátorem