A22NE-L-P222-N Voliče-spínače pro montáž do panelu, d=22mm, spínač nouzového zastavení, průměr tlačítka 60 mm,reset otočením
Kód produktu: 2426847
Výrobce: OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.
Kód výrobce: OMRON A22NE-L-P222-N
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,094 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Na dotaz i
ks
A22-SR spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva červená
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
ks
A22-SW spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva bílá,
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
A22-SY spínače průměr 22mm: přepínačové provedení, bez prosvětlení, barva žlutá,
A22-T1 spínače průměr 22mm: LED 110VAC, s transformátorem
A22-T2 spínače průměr 22mm: LED 240VAC, s transformátorem