Zdroj spínaný 3f 24VDC 10A (SPD-24-240-3) 2/3x340-575VAC//24VDC (240W)
Kód produktu: 605365
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: Carlo Gavazzi
Kód výrobce: CG SPD-24-240-3
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis Zdroj spínaný 3f 24VDC 10A (SPD-24-240-3) 2/3x340-575VAC//24VDC (240W)
Všeobecné informace :
• montuje se do rozváděčů na DIN lištu, dvě rozměrová provedení : SPD a SPM
• připojení k jednofázové síti, mezifázové připojení se připravuje
• jmenovité výstupní napětí 5, 12, 15, 24 nebo 48VDC, možnost rozšíření potenciometrem o +- 10%. Napětí je stabilizované vzhledem ke kolísání napájecí sítě a vzhledem k zátěži.
• napájecí napětí 90 až 240VAC a 120 až 370VDC
• maximální zatěžovací proud 20A, zvětšení se připravuje
• výstup je zkratuvzdorný
• maximální výkon 480W, rozšířen íse připravuje
• účinnost 89% u provedení 240-480W