Zdroj spínaný 1f 24VDC 10A (ESSENTIAL-PS-EE-2G/1AC/24DC/240W/SC 0) (240W) ESSENTIAL POWER, šroubové svorky, švh 60x126x125mm (1234304)
Kód produktu: 2333237
Výrobce: PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Kód výrobce: PHOENIX 1234304
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,970 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 8 ks
ks
Detailní popis Zdroj spínaný 1f 24VDC 10A (ESSENTIAL-PS-EE-2G/1AC/24DC/240W/SC 0) (240W) ESSENTIAL POWER, šroubové svorky, švh 60x126x125mm (1234304)
Primárně taktovaný napájecí zdroj, ESSENTIAL POWER, Šroubové připojení, Montáž na nosnou lištu, vstup: 1 fázové, výstup: 24 V DC / 10 A, nastavitelné od 24 V DC ... 28 V DC
Parametry Zdroj spínaný 1f 24VDC 10A (ESSENTIAL-PS-EE-2G/1AC/24DC/240W/SC 0) (240W) ESSENTIAL POWER, šroubové svorky, švh 60x126x125mm (1234304)
Napájení fáze 1 fázové
Vstupní napětí 240 V
Výstupní napětí DC 24 V
Trvalý výstupní proud 10 A
Jmenovitý výkon 240 W