1LE1001-1AB42-2FB4 elektromotor 2,2kW, 230VD/400VY 50Hz, 4-pólový, 1455ot/min, velikost 100 L, IMB5 přírubový, úč. IE2, materiál AL
Kód produktu: 1009495
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: Siemens, s.r.o.
Kód výrobce: 1LE1001-1AB42-2FB4
Záruční doba: 12 měsíců
Hmotnost: 21,000 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis 1LE1001-1AB42-2FB4 elektromotor 2,2kW, 230VD/400VY 50Hz, 4-pólový, 1455ot/min, velikost 100 L, IMB5 přírubový, úč. IE2, materiál AL
VLASTNOSTI:
- Pro teplotu okolí od -20°C do + 40°C
- Izolace třídy F
- Nadmořská výška do 1000 m
- Pro trvalé zatížení S1
- Standardní nátěr odstín RAL 7030
- Modifikované verze motorů je možno použít i pro provoz s frekv.měničem
TECHNICKÉ ÚDAJE:
• Osová velikost:
- 80M - 160L (hliníková kostra)
- 71L - 315M (litinová kostra)
• Rozsah výkonů:
- 0,55 - 22 kW (hliníková kostra)
- 0,18 - 200 kW (litinová kostra)
• Počet pólů:
- 2 pólový, cca 2800-3000 ot/min
- 4 pólový, cca 1400-1500 ot/min
- 6 pólový, cca 900-1000 ot/min.
- 8 pólový, cca 700-750 ot/min.
• Jmenovité napětí do 3 kW: 230VD / 400VY, 50Hz // 460VY, 60Hz
• Jmenovité napětí nad 3kW: 400VD / 690VY, 50Hz // 460VD, 60Hz
• Frekvence: 50 / 60 Hz
• Krytí: IP 55
• Tvar: IM B3, IM B5, IM B35
• Kostra: hliníková a litinová
Parametry 1LE1001-1AB42-2FB4 elektromotor 2,2kW, 230VD/400VY 50Hz, 4-pólový, 1455ot/min, velikost 100 L, IMB5 přírubový, úč. IE2, materiál AL
účinnost IE2 zvýšená
výkon 2,2 kW
napětí 230VD/400VY
počet pólů 4-pólový
otáčky 1455 ot/min
tvar IMB5 přírubový
osová výška 100 mm