Zásuvka vestavná 5P 32A 415V IP44 [PKY32G435] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče
Kód produktu: 432217
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: PKY32G435
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 0,250 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry Zásuvka vestavná 5P 32A 415V IP44 [PKY32G435] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče
počet pólů 5P (L1+L2+L3+N+PE)
proudové zatížení 32 A
napětí 400V 50/60Hz
krytí IP.. IP44
hodinový úhel 6h
připojení vodičů pružinové
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h rovná [132002] Quick-Connect, bezšroubové svorky
Dostupnost 1 ks
Cena bez DPH
ks
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h šikmá (12768) Quick-Connect, bezšroubové svorky, základna 85x85mm
Dostupnostna objednávku
na dotaz
Cena bez DPH
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h šikmá [12801] Quick-Connect, bezšroubové svorky, základna šv 92x100mm