PM 32x1,5 vývodka GFK safety Ex e II, plastová, sv.šedá, AGRO EX1571.32.255, sevření 23-25,5 mm, délka závitu 15 mm, IP68, jednodílné těsnění
Kód produktu: 922818
Výrobce: Agro AG
Kód výrobce: Agro EX1571.32.255
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 25 ks / -
ks
Parametry PM 32x1,5 vývodka GFK safety Ex e II, plastová, sv.šedá, AGRO EX1571.32.255, sevření 23-25,5 mm, délka závitu 15 mm, IP68, jednodílné těsnění
materiál plast PA6
typ závitu M metrický závit
velikost závitu M 32x1,5
barva RAL7035 světle šedá
sevření min. 23 mm
sevření max. 25,5 mm
krytí IP68
délka závitu 15 mm