GP 21 vývodka do prostředí s nebez. výbuchu Ex e II, mosazná, AGRO EX1000.21.125, sevření 9,5-12,5 mm dlouhý závit 7,5 mm, IP68, jednodílné těsnění krátké
Kód produktu: 921695
Výrobce: Agro AG
Kód výrobce: Agro EX1000.21.125
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry GP 21 vývodka do prostředí s nebez. výbuchu Ex e II, mosazná, AGRO EX1000.21.125, sevření 9,5-12,5 mm dlouhý závit 7,5 mm, IP68, jednodílné těsnění krátké
materiál poniklovaná mosaz
typ závitu PG pancéřový závit
velikost závitu PG 21
sevření min. 9,5 mm
sevření max. 12,5 mm
krytí IP68
délka závitu 7,5 mm