Kód produktu: 972333
Výrobce: PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Kód výrobce: PHOENIX 2903304
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,108 kg
Balení malé/velké: 10 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 9 ks
ks
typ relé průmyslová s paticí
konfigurace kontaktů 4 CO přepínací
trvalý proud kontaktů 6 A
napětí cívky AC 230 V
způsob montáže na DIN lištu
LED indikace LED žlutá
testovací tlačítko neobsahuje
ochranná dioda neobsahuje
materiál kontaktů AgNi
DRM570730 paticové relé 230V AC, 4 přepínací kontakty, 5A/250V AgNi pozlacené, LED indikace NE, test. tlač. NE
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
ks
DRM570730L Au paticové relé 230V AC, 4 přepínací kontakty, 5A/250V AgNi pozlacené, LED indikace ČERVENÁ, test. tlač. NE (7760056188)
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
DRM570730L paticové relé 230V AC, 4 přepínací kontakty, 5A/250V AgNi pozlacené, LED indikace ČERVENÁ, test. tlač. NE (7760056095)
DRM570730LT Au paticové relé 230V AC, 4 přepínací kontakty, 5A/250V AgNi pozlacené, LED indikace ČERVENÁ, test. tlač. ANO (7760056190)
DRM570730LT paticové relé 230V AC, 4 přepínací kontakty, 5A/250V AgNi pozlacené, LED indikace ČERVENÁ, test. Tlač. ANO (7760056104)
Dostupnost 42 ks
DRMKIT 230VAC 4CO LD paticové relé, 4 přepínací kontakt, 5A/250VAC AgNi pozlacené, LED indikace zelená, test.tlač. Ne, patice šroubová, š=27,2mm (1542450000)
DRMKIT 230VAC 4CO LD/PB paticové relé, 4 přepínací kontakt, 5A/250VAC AgNi pozlacené, LED indikace zelená, test.tlač. ANO, patice šroubová, š=27,2mm (1542540000)
Dostupnost 5 ks
DRMKITP 230VAC 4CO LD paticové relé, 4 přepínací kontakt, 10A/250VAC AgNi pozlacené, LED indikace červená, test.tlač. NE, patice pružinová PUSH-IN, š=30,6mm (2576050000)
DRMKITP 230VAC 4CO LD/PB paticové relé, 4 přepínací kontakt, 5A/250VAC AgNi pozlacené, LED indikace červená, test.tlač. ANO, patice pružinová PUSH-IN, š=30,6mm (2576060000)
RCM570T30 paticové relé 230V AC, 4 přepínací kontakty, 6A/240V AgNi, LED indikace červená, test. tlač. ANO, š=22,5mm (8690160000)
RCM580730 paticové relé 230V AC, 4 přepínací kontakty, 6A/240V AgNi, LED indikace NE, test. tlač. ANO, š=27mm (7940007637)
RCMKIT 230VAC 4CO LED RT paticové relé 4 přepínací kontakty, 6A/240V AgNi, LED indikace červená, test. tlač. ANO, ochraná dioda NE, patice šroubová, š=27mm (7940007118)