DRI424110 relé paticové 110V DC, 2 přepínací kontakty, 5A/250V AgSnO, LED indikace NE, test. tlač. NE, ochraná dioda NE, š=13mm (7760056324)
Kód produktu: 997822
Výrobce: Weidmüller, s.r.o.
Kód výrobce: WEIDM 7760056324
Záruční doba: 6 měsíců
Hmotnost: 0,021 kg
Balení malé/velké: 20 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry DRI424110 relé paticové 110V DC, 2 přepínací kontakty, 5A/250V AgSnO, LED indikace NE, test. tlač. NE, ochraná dioda NE, š=13mm (7760056324)
typ relé miniaturní
konfigurace kontaktů 2 CO přepínací
trvalý proud kontaktů 5 A
napětí cívky AC 250 V
napětí cívky DC 110 V
způsob montáže do patice
LED indikace neobsahuje
testovací tlačítko neobsahuje
ochranná dioda neobsahuje
materiál kontaktů AgSnO
  • 12 na stránku
    • 12 na stránku
DRI424110L relé paticové 110V DC, 2 přepínací kontakty, 5A/250V AgSnO, LED indikace zelená, test. tlač. NE, ochraná dioda NE, š=13mm (7760056331)
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
ks
DRI424110LD relé paticové 110V DC, 2 přepínací kontakty, 5A/250V AgSnO, LED indikace zelená, test. tlač. NE, ochraná dioda ANO, š=13mm (7760056338)
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
DRI424110LTD relé paticové 110V DC, 2 přepínací kontakty, 5A/250V AgSnO, LED indikace zelená, test. tlač. ANO, ochraná dioda ANO, š=13mm (7760056342)
DRIKIT 110VDC 2CO LD  paticové relé, 2 přepínací kontakt, 5A/250VAC AgSnO, LED indikace zelená, test.tlač. NE, ochraná dioda ANO, patice šroubová, š=15,8mm (2476840000)
Tato napěťová verze se prodává pouze na balení po 10ks
DRIKIT 110VDC 2CO LD/PB  paticové relé, 2 přepínací kontakt, 5A/250VAC AgSnO, LED indikace zelená, test.tlač. ANO, ochraná dioda ANO, patice šroubová, š=15,8mm (2476910000)
DRM270110LT paticové relé 110V DC, 2 přepínací kontakty, 10A/250V AgNi pozlacené, LED indikace ZELENÁ, test. tlač. ANO, ochraná dioda NE (7760056071)
Odkazy DRI424110 relé paticové 110V DC, 2 přepínací kontakty, 5A/250V AgSnO, LED indikace NE, test. tlač. NE, ochraná dioda NE, š=13mm (7760056324)